Boogie Board New Jot 8.5 LCD (black), digitální zápisník

DS32731305

Nový produkt

Skladem

899,01 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Žádný jiný produkt na světě nevytváří tak realistický pocit jako psaní perem po papíře.
Odolný, ultra-lehký LCD displej je navržen tak, abyste měli pocit jako při psaní perem na papír. Obraz zůstane tak dlouho, dokud jej budete potřebovat a může být vymazán pouhým stisknutím tlačítka. Pište znovu a znovu, aniž by bylo nutné nabíjení nebo připojení. Nově o 50% jasnější psaní. Neuvěřitelně tenký a lehký nový design.
Odolná konstrukce ideální pro všechny věkové kategorie doma, v kanceláři nebo na cestách. Vestavěný magnet. Výměnná knoflíková baterie, která vydrží až 50.000 výmazů.
Nyní ukládej, edituj a sdílej s vůbec první Jot App Mobile App. Neuvěřitelné nové, vysoce kontrastní psaní umožňuje konečně Jot App pro skenování povrchu. Oddělte psaní od pozadí a vytvořit černý a bílý soubor pro upravování, ukládání a sdílení. App automaticky lokalizuje New JOT 8,5 eWriters obrys, nebo v manuálním režimu můžete ovládat rastrování sami. Uložené soubory jsou přístupné i kdekoliv na cestách.

Specifikace:
Displej: Černobílý, reflexní displej s úhlopříčkou 8,5"
Příslušenství: Stylus

Dokoupitelné příslušenství: Neoprénový návlek pro Boogie Board Jot 8,5 - chrání váš Boogie Board před nárazy a poškrábáním

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Boogie Board New Jot 8.5 LCD (black), digitální zápisník

Boogie Board New Jot 8.5 LCD (black), digitální zápisník

3 dalších produktů ve stejné kategorii: